elements
portfolio

business 2 business

Ako funguje spojenie B2B?

Na rozdiel od B2C (business to consumer), kde sa zameriavam na prácu pre konečného užívateľa ako sú e-shopy, mikrostránky prezentujúce produkt – služby, prezentačné stránky, v B2B (business to business) sa venujem práci pre grafické štúdiá, full service agentúry, ale aj spoločnosti, ktoré síce nepracujú na poli marketingu, ale ich produkty sú riadené online, ako napríklad rôzne správcovské systémy, dashboard aplikácie a podobne.

V akej oblasti?

Primárne je to svet online marketingu. Ak máte full service agentúru a projektov nad hlavu, alebo len potrebujete človeka na prípravu materiálov, som tu pre vás.

Poďme spolupracovať:

  • PSD / XD => HTML / CSS / JS / jQuery (front-end)
    Máte nakreslenú grafiku pre web, ale neviete sa pohnúť ďalej, aby ste svoj projekt dokončili? Žiadny problém! Dajme to dokopy a spolu vytvorme spojenie, ktoré bude prinášať výsledky. Pri svojej práci na front-ende využívam vždy najnovšie technológie s dôrazom na ich použiteľnosť aj kvôli tomu som pred viac ako rokom a pol nahradil LESS za SASS.
  • Grafický design
    Funguje to podobne ako v predchádzajúcom bode. Predstavme si situáciu, kedy máte pre svojho klienta nakreslené napríklad logo, ale nemáte k nemu vytvorený manuál alebo ďalšie materiály určujúce korporátnu identitu. Stačí, ak mi dodáte všetky potrebné podklady, a ja sa už o to postarám. Od dizajn mauálu k logu až po redizajn obalových materiálov, prípadne online materiálov k produktu / službe.
  • Front-end do CMS
    Ak už máte vytvorený dizajn stránky, dokonca naprogramovaný aj funkčný front-end, ale potrebujete ho napojiť na CMS (content management system) a vytvoriť tak z vašej statickej web stránky tému, dovoľte mi, aby som váš projekt spojil s wordpressom, prípadne iným CMS. Primárne sa zameriavam práve na wordpress.
zameranie na b2b

Ak vás informácie zaujali, alebo máte otázky, napíšte.